Ověření dostupnosti a rezervace

Než budete odesílat nezávaznou rezervaci na ubytování v chalupě Nezamyslice, zkontrolujte obsazenost a volné termíny ...

Nezávazná rezervace termínu

Je-li požadovaný termín volný, odešlete nám základní údaje - Vaše jméno + Váš mailový a telefonní kontakt (pro ověření rezervace) + požadovaný termín ubytování OD/DO a počet osob:

 

Před odesláním rezervace si prosíme také důkladně přečtěte všeobecné podmínky pronájmu.

Po odeslání nezávazné rezervace budete během 1-2 pracovních dnů kontaktováni telefonicky pronajímatelem pro ověření platnosti rezervace. Následně Vám bude na e-mail zaslána smlouva k podpisu a číslo účtu pro úhradu zálohy a vratné kauce. Rezervace se stává závaznou až po přijetí podepsané smlouvy a připsání úhrady záloh na účet pronajímatele.

V případě, že by se s Vámi do 3 dnů po odeslání rezervace nikdo nespojil, prosíme kontaktujte pronajímatele (může dojít např. k chybě při doručení vaší rezervace e-mailem).

Děkujeme za váš zájem.

Fotogalerie

Chalupa se slunečními hodinami - Pohledu z hlavní ulice na průčelí chalupy, které obsahuje originální sluneční hodiny a televizní a WiFi antény Sušák a gril - Pohled na dolní zahradu s věšákem a přenosným grilem nad ohništěm Jídelní stůl - Klasický jídelní stůl pro 6-7 osob vedle kuchyně se stylovým kalamářem Sprchový kout - Moderní zavírací sprchový kout s masážní hlavicí
Další fotky

Videoprohlídka

Prohlídka vnitřní vybavy chalupy

Prohlídka okolí chalupy